סיפור : הדינוזאור האחרון בעולם !

"אולדי" היה הדינוזאור האחרון בעולם ,יום אחד הוא פוסע בין הסלעים הגדולים כשעיניו מסונוורות מבוהק השלג האחרון, מחפש אחר מעט מזון, בשממת הקרח שהקיפה אותו והיה לו קר .

עיניו שהיו רגילות לאפלולית ששררה בג'ונגל התקשו להסתגל למהפך האקלימי שחל בעשר השנים האחרונות. שיניו השטוחות התקשו לגרוס את ציציות העשב שהיו פזורות בין הסלעים הקרחים , גופו הגדול שפעם סייע בידו להגיע לצמרות העצים בחיפוש אחר מזון  רק הפריע לו להיכנס בין הסלעים, ולהגיע למקומות נסתרים במדבר הקר.

מאחוריו נשמעו נשיפות הטורפים הזריזים ששוב סגרו עליו, כשהם תוקפים במהירות ונסוגים לפני שהספיק לחבוט בהם כהלכה . הם עדיין נזהרו ממנו, מכה אחת מזנבו האדיר הרגה טורף צעיר ופזיז שלא היה מספיק זהיר, אולם דומה שבעת האחרונה הצטרפו יותר ויותר טורפים ללהקות שנעו בקלילות ובמהירות סביבו והוא התקשה לתת מענה. בוקר אחד עמד על הגבעה הדינוזאור האחרון בעולם "אולדי", עצוב ולא הבין מה עליו לעשות. לכן במאמצים כבירים תוך שהוא משתמש באיתותי מורס בעזרת זנבו, יצר קשר עם דודתו הזקנה "קלרה", שעמדה בקצה השני של קניון רחב הידיים, ושאל אותה "דודה אני אבוד מה קורה איתי". דודה "קלרה" בעזרת איתותי מורס בזנבה, העבירה לו מרשם לתרופות סבתא, אבל "אולדי" הענק שתמיד הצליח לשלוט במצב, אותת לה בעצבנות "תכלס דודה קלרה איך שורדים בין כל הטורפים הקטנים והזריזים שפעם הייתי טוחן עשר לארוחת בוקר".

או קיי אומרת "קלרה", תפוס לך את אחד מהטורפים הקטנים והזריזים, תשאיר אותו בחיים כי רק הוא יודע מה "התכלס" היום. ו"אולדי" הענק והכמעט עיוור התחיל לנסות לתפוס מישהו, מסתובב ימינה בורחים שמאלה, מסתובב שמאלה בורחים ימינה, כול כך מגושם הוא שכול מי שתפס, ברח בין אצבעותיו הארוכות עם ציפורניים העגולות. לבסוף לקראת ערב כאשר הראות לקויה, וחושיו העתיקים מנחים אותו, הצליח לתפוס טורף קטן וזריז את "דיקסי"."דיקסי מותק; אומר "אולדי" לטורף הזריז, "אני בבעיה רק אם יש לך פיתרון אתה חי, עונה לו "דיקסי" "אתה מבטיח לשחרר אותי אם אעזור לך", ברור מאליו משיב הדינוזאור וסיפר את כל מעללי הטורפים הקטנים, מכות, נשיכות , ותחבולות."דיקסי" בחן את המצב. טוב תוכניתי בת 5 סעיפים, אין הפיתרון קל.

1 קודם כל תמכור את כל השומנים שצברת.[התפטר מדעות קדומות]

2 תתחיל לעשות ספורט שתהיה יותר רזה וגמיש.[תלמד תוכנות חדשות]

3 קורס דחוף לעיצוב האישיות , אישיותך זקנה.[תלמד סלנג ואנגלית]

4 השתלמות מזורזת ב"הי-טק" שתדע על מה מדברים.[קודם תחשוב אחר כך עשה]

5 תתאמן בהבעה עצמית מול קהל טורף, זריז, ועוין.

או ; שתיקח לך טורף צעיר, ראש לשכה, שיעשה עבורך את כל העבודה, ואתה תהיה הגב שלו .

וכך קיבל "דיקסי" הקטן והזריז "ג'וב" שלא חלם עליו.

ובכן לפעמים טוב לצבור שומן.

לא מזיק לקבל עצה מטורף קטן.

והעיקר : הקטן לא יכול לחיות בלי הגדול. והגדול כדי לחיות צריך את הקטן ואולי כמה כאלה.

ו"קלרה" בטוח כבר מתה!

אודות העורך

אני יודע מה שאני כותב. מנהל ערוץ סרטים ביוטיוב. יודע על תאילנד הרבה מאוד.